Канва для вишивання - займатись улюбленою справою легко

Канва для вишивання - купити цю тканину зараз не складає жодних проблем, адже це один з найулюбленіших видів полотна серед рукодільниць, а особливо початківців, адже, на відміну від простої тканини для вишивання канва полегшує цей процес.

Канва для вишивання - займатись улюбленою справою легкоВиготовляють такий атрибут з бабовни або ж з льону, іноді з незначним додаванням віскози  або навіть металізованих ниток для збільшення жорсткості тканини.  Канву замочують в крохмальному розчині, що також робить полотно більш цупкішим та жорсткішим.

Канва для вишивання ідеально підходить для вишивання хрестиком, вона має спеціальну розмітку в клітинку, зроблену таким чином, що кожна клітинка - це місце для нанесення одного ниточного хрестика. На перший погляд, подібного роду полотно є досить простим і не підлягає жодній класифікації, але якщо вас цікавить канва для вишивання, купити її, правильно підібравши - це основа створення майбутньої вишиванки. Серед основних критеріїв класифікації - розмір, тип плетіння та склад тканини.

Крім того, канва різних виробників має різні характеристики. Число, яке стоїть поруч з назвою самого полотна означає кількість ниток на дюйм тканини (1 дюйм=2,54 см). Наприклад, Aida 14 означає, що на дюйм тканини приходиться 14 ниток, у Hardanger 22, відповідно, 22 нитки на дюйм. Чим більше число біля назви канви, тим дрібнішим буде вишитий на канві хрестик. 

Вишивання зараз стрімко набирає популярності як хоббі, вишиті моделі одягу давно вже стали одним з наймодніших трендів сезону. Сам процес вишивання приносить задоволення, а створена власноруч картина буде довго милувати очі і стане чудовго окрасою вашої оселі або ж прекрасним подарунком. Проте, це не секрет, що вишивання хрестиком по канві вимагає серйозної концентрації уваги, сили волі та терпіння. Навіть найменша помилка, допущена в схемі, здатна звести всю пророблену роботу нанівець, а це може взагалі відбити бажання займатись рукоділлям як таким. Якщо ви тільки віднедавна почали вишивати, або ще не впевнені в майстерності своїх навичок, то канва з готовим нанесеним малюнком буде прекрасним виходом.

Канва для вишиванняЯкщо вам потрібна канва для вишивання, купити її ви можете, обравши підходящий варіант серед продукції таких відомих фірм-виробників як Zweigart (Aida), що є визнаним німецьким лідером, а також французьких компаній Rico і DMC, японської фірми  Lecien. Подібного роду товари представлені також і  російськими компаніями Ріоліс і Panna та деякими угорськими виробниками.

Канва для вишивання - купити її ви зможете в інтернет магазині "Золоте руно". Тут ви ознайомитесь з широким асортиментом товарів для вишивання, в першу чергу різноманітних полотен, та обов'язково знайдете саме те, що вам потрібно. 

Незалежно від матеріалів, кольору та розміру, канва для вишивання, що тут представлена відрізняється хорошою щільністю, високою якістю та доступною ціною.

Широкий вибір базових полотен для вишивання задовільнить будь-який смак, навіть найвимогливішого покупця.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×
Повідомлення
×